wtorek, 16 października 2018

Konkurs! Książki do wygrania!

W marketach widać już czekoladowe mikołaje, ciemno coraz wcześniej, pogoda coraz mniej zachęcająca do przebywania na dworze, słowem – zbliża się zima. W taki klimat fajnie jest zasiąść wygodnie pod kocykiem, pokrzepić się łykiem gorącej kawy albo kieliszkiem dobrego wina i zanurzyć się w światy (alternatywne?) oferowane nam przez książki. Nie masz co czytać? Nadciągam z pomocą w tej materii, ponieważ ogłaszam właśnie pierwszy ma moim blogu konkurs! Jak się pewnie domyślacie, nagrodą będą książki. Mam ich trochę do rozdania, jednak nie będziemy szaleć od samego początku. Do wygrania są zatem trzy książki:

1. Clay i Susan Griffith - „Imperium Wampirów”
2.Douglas Preston, Lincoln Child - „Zaginiona wyspa”
3.Monika B. Janowska - „Gra o pałac”Mamy zatem wampiry, przygodę i humorystyczną obyczajówkę. Trzech zwycięzców, z których najlepszy wybierze książkę spośród trzech dostępnych, drugi w kolejności – z dwóch pozostałych. Trzecie miejsce otrzyma pozycję, która nie zostanie wybrana przez poprzedników. Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w konkursie?

Po pierwsze: Polubić i obserwować profil bloga na facebooku oraz udostępnić go na swoim profilu.


Po drugie: W komentarzu pod postem o konkursie na facebooku napisać krótko jaki jest Wasz ulubiony typ literatury i krótko uzasadnić. Wygrają najkreatywniejsze komentarze.

Konkurs kończy się 31 października o północy. Ogłoszenie wyników nastąpi dwa dni później, zwycięzcy będą zobowiązani przesłać mi swoje dane do wysyłki na adres mailowy: piotr.walerowski24@gmail.com

Biorąc udział w konkursie automatycznie wyrażacie zgodę na przetwarzanie waszych danych osobowych. 

Czekam na Wasze zgłoszenia i mam nadzieję, że będzie to pierwszy z wielu kolejnych konkursów. Cześć!

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Komiks #4 Green Arrow - Życie i śmierć Olivera Queena

Data wydania: 20 wrzesień 2017 Scenariusz: Juan Ferreyra, Otto Schmidt, Benjamin Percy Tłumaczenie: Marek Starosta Wydawnictwo: Egmont  ...