Wyprzedaż książek z okazji Dnia Dziecka w marketach Biedronka oraz kolekcja mistrza grozy, Stephena Kinga w kioskach.

Od dziś, tj. 29.05.2017r. w marketach Biedronka rozpoczęła się wyprzedaż książkowa z okazji Dnia Dziecka. Wszystkie książki z oferty, którą możecie znaleźć pod tym linkiem, można nabyć za skromne 4,99zł. Niełatwo znaleźć najbardziej łakome kąski, odwiedziłem dziś z ukochaną dwa markety i jedyne co udało mi się zdobyć to:
Źródło: zdjęcie własne
Odnośnie Sir Arthura Conana Doyle'a, w ofercie wyszczególniony jest tylko Pies Baskervillów ale dostępne są także inne części przygód Sherlocka Holmesa. Osobiście uwielbiam ekscentrycznego detektywa, dlatego będę jeszcze polował na pozostałe woluminy. Co do Zaginionej Wyspy to nie spotkałem się wcześniej ani z samą książką ani z jej autorami, natomiast lubię motywy przygód złodziei, a o to mniej więcej chodzi, zatem na pewno z przyjemnością przeczytam.

Kolejną fajną ofertą jest możliwość skompletowania wszystkich dzieł Stephena Kinga. Co dwa tygodnie w kioskach pojawiać się będą kolejne tomy. Tom pierwszy to "Misery" w cenie 7,99zł.
Źródło: google/grafika
Jeżeli chcecie go zdobyć to polecam szybciutko udać się do najbliższego kiosku, gdyż już 31 maja w sprzedaży znajdzie się tom drugi, którym będzie "Zielona Mila", w cenie 14,99zł, która będzie już ceną stałą. Cała seria ma liczyć sobie 64 egzemplarze, myślę że będzie świetnie prezentowała się na półce, kiedy zostanie już skompletowana w pełni. O tym, że cały zestaw dostarczy Wam wiele rozrywki, nie muszę chyba przekonywać. Więcej znajdziecie pod tym linkiem.
Dajcie znać, co Wam udało się upolować, będę informował o wszelkich ofertach, książki wcale nie muszą być drogie. Hej!

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Pitbull: Ostatni pies - powrót Pasikowskiego

"Kobiety mafii" - Vega tym razem bez szału...

E.L.James - "Mroczniej. Ciemniejsza strona Greya oczami Christiana."